اجرادرمجالس ترحیم،مولودی،عروسی،ولیمه (گروه عرفانی بشیر)اجرای مراسم بااستفاده ازاشعارعرفانی

گروه عرفانی بشیر ارایه دهنده خدماتی از قبیل: اجرا تخصصی و تضمینی آواز،اجرای مراسم با استفاده ازاشعار عرفانی، آموزش تخصصی و تضمینی سازهای عرفانی نی ، تنبور،دف و سه تار میباشد.یک تن چهل تنان قرآن و عترت عضو رسمی خانه موسیقی و کانون نوازندگان ایرانی با سابقه اجرا در رادیو و تلویزیون اجرای مراسم با استفاده از اشعار عرفانی ( دیوان حافظ، مثنوی و... ) مولودی خوانی و دف نوازی اجرای مراسم به همراه دف و نی ( ترحیم، عروسی، ولیمه، مولودی و... ) مولودی خوانی به همراه نوای دلنشین ساز نی در سمینارها، مراکز بهزیستی، جشن های مردمی، افتتاحیه ها و... آموزش تخصصی و تضمینی آواز آموزش تخصصی و تضمینی سازهای عرفانی آموزش تخصصی نی آموزش تخصصی تنبور آموزش تخصصی دف آموزش تخصصی سه تار برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت در لینک آگهی مراجعه نمایید.
نمونه های کاری این گروه در سایت مذکور ودر سایت آپارات بدون فیلتر شکن و با موبایل قابل مشاهده میباشد.
[ آموزش تخصصی و تضمینی آواز][آموزش تخصصی و تضمینی سازهای عرفانی ][آموزش تخصصی و تضمینی نی][آموزش تخصصی و تضمینی تنبور][آموزش تخصصی و تضمینی دف][آموزش تخصصی و تضمینی سه تار]

دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۲۷ مرداد ۹۸
تاريخ انقضا ۲۴ دی
کارشناس فروش 11
تعداد نمايش 4720
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

بشیر محمد زاده.سید علی کیوانلو(میرکمال)
http://www.navahangbashir.ir
همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

آیا می دانید سولفات آلومینیوم چه کارایی هایی دارد؟ سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی و مفید است و می توان از آن در بسیاری از صنایع استفاده کرد. در مقالات قبل...(ادامه)

دستگاه قطعه شویی مدل TL

دستگاه قطعه شویی مدل TL

امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده م...(ادامه)

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی است که برای ...(ادامه)

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دا...(ادامه)

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حرکات مختلف را به دقت کنترل نمایید. قاب های محافظ را...(ادامه)

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

آیا می دانید در هنگام انتخاب سقف شیبدار به چه نکاتی باید توجه کنید؟ نحوه انتخاب سقف شیبدار می تواند در نوع سازه شما بسیار موثر باشد.   در ...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه ساير برگزاري مجالس
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: