ارسال پیامک انبوه

امروزه در دنیای وسیع تجارت روش های متنوعی برای بازاریابی وجود دارد، اما نکته مهم اینجا است که صحیح ترین راه برای بازاریابی و ارتباط با مشتریان کدام است؟
براساس تحقیقات و مقالاتی که در زمینه‌ بازاریابی انجام شده بهترین روشی‌ که در حال حاضر می توان از آن بهره گرفت، بازاریابی پیامکی یا ارسال پیامک انبوه است. هنوز کسانی هستند که از اینترنت استفاده نمی کنند و یا دسترسی همیشگی به آن ندارند؛ اما تقریبا همه مردم گوشی همراه دارند. از این رو صاحبان مشاغل با ارسال پیامک انبوه به مشتریان و صنف های مرتبط با کارشان می توانند در بازاریابی به موفقیت دست یابند.
به کمک پیامک می توان انواع روش های تبلیغاتی را برای هر محصول یا خدمتی ارائه داد به همین خاطر بسیاری از شرکت ها با ارسال پیامک انبوه از یک ابزار قوی تبلیغاتی برای کسب و کارشان استفاده می کنند.
در روش های تبلیغاتی مختلف از هر تعداد مخاطب تنها افراد معدودی ممکن است هدف اصلی تبلیغ باشند؛ اما ویژگی بارز ارسال پیامک انبوه این است که می توان مخاطبین را دسته بندی کرد و به طور هدفمند اقدام به ارسال پیامک نمود.
مسلَم است که برای موفقیت در عرصه تجارت و بازاریابی استفاده از روش های مختلف بازاریابی در کنار یکدیگر ضروری است؛ اما در این میان اگر ارسال پیامک انبوه از روش های انتخابی شما نباشد تقریباً برگ برنده را از دست می دهید.
سامانه پیامک پاکت نامه با امکان ارسال پیامک انبوه مزایای زیادی برای کسب و کار بوجود آورده است، مزایایی مانند:
- ارتباط مستقیم با تک تک مشتریان و یا خوانده شدن 80 درصد پیامک ها از سوی مخاطبان با فعالسازی باشگاه مشتریان.
- ارائه پنل های پیامکی یک ستاره تا چهار ستاره پاکت نامه، که هر کدام دارای امکانات منحصر به فرد هستند.
- تعرفه متنوع ارسال پیامک در این سامانه که با توجه به پنل انتخابی متفاوت است و هرچه پنل بالاتری انتخاب کنید تعرفه بهتری را خواهید داشت.
- برخورداری از بزرگترین بانک موبایل به تفکیک شهر، کدپستی و مشاغل که هدفگیری جامعه مخاطبان شما را تسهیل می کند.
- تمامی امکانات مورد نیاز تبلیغ کنندگان از قبیل ارسال به دکل، ارسال متناظر، ارسال زماندار، کدخوان، نظرسنجی، استعلام لیست سیاه، ایمیل پیامک، منشی هوشمند و بسیاری امکان دیگر
سامانه پیامک پاکت نامه بستری مناسب برای ارسال پیامک انبوه در اختیار همه صاحبان مشاغل قرار می دهد.
 
[ارسال ایمیل انبوه][ارسال ایمیل انبوه در قم][سامانه ارسال پیامک][سامانه ارسال پیامک درقم][ارسال پیامک رایگان][ارسال پیامک تبلیغاتی][پنل ارسال پیامک][سامانه ارسال پیامک انبوه][فروش پنل ارسال پیامک انبوه]

دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۱ شهریور ۹۸
تاريخ انقضا ۲۴ آبان
کارشناس فروش 117
تعداد نمايش 1779
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر قم

قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه 4، واحد 409
37736799
سامانه پیامک پاکت نامه
http://pakatnameh.ir
همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

آیا می دانید سولفات آلومینیوم چه کارایی هایی دارد؟ سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی و مفید است و می توان از آن در بسیاری از صنایع استفاده کرد. در مقالات قبل...(ادامه)

دستگاه قطعه شویی مدل TL

دستگاه قطعه شویی مدل TL

امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده م...(ادامه)

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی است که برای ...(ادامه)

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دا...(ادامه)

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حرکات مختلف را به دقت کنترل نمایید. قاب های محافظ را...(ادامه)

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

آیا می دانید در هنگام انتخاب سقف شیبدار به چه نکاتی باید توجه کنید؟ نحوه انتخاب سقف شیبدار می تواند در نوع سازه شما بسیار موثر باشد.   در ...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه خدمات چاپ و تبلیغات
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: