آموزش کامل زبان با روش اعجاب انگیز

آموزش زبان انگلیسی با روش اعجاب انگیز ایکس

آموزش کامل زبان انگلیسی با روش اعجاب انگیز ایکس . ال . ایی. امکانات بهترین آموزشگاههای مدرن دنیا با این نرم افزار در اختیار شماست.بیش از 200 ساعت آموزش مکالمه با ترجمه و متن + بیش از 100 ساعت فیلم آموزشی با ترجمه و متن + بیش از 500 خود آزمایی به همراه فیلمهای کوتاه مولتی مدیا و پاسخ. و....محصول برگزیده دانشگاه کمبریج از مقدماتی تا عالی . کامل ترین و موثرترین دوره آموزش زبان انگلیسی برای همه از مبتدی تا عالی . ویرایش جدید
محتویات این بسته آموزشی : 40 ( چهل ) سی دی + کتاب + جزوء راهنما کد این مجموعه : XLE 100 : قیمت 110000 تومان.
آموزش کامل مکالمه زبان - آموزش کامل گرامر زبان - آموزش کامل درک مطلب
آموزش جامع زبان انگلیسی از ابتدا تا سطح تافل کد : XLE 100
آموزش کامل زبان انگلیسی به روش نوین X LEARNING ENGLISH
خودآموز کامل زبان انگلیسی از الفبا تا سطح تافل
جامع ترین مجموعه فراگیری زبان انگلیسی در جهان- آموزش انگلیسی از الفبا تا سطح تافل - معادل با 12 ترم آموزش زبان انگلیسی - آموزش کامل مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا عالی به همراه راهنما و ترجمه فارسی - آموزش گرامر زبان- آزمایشگاه زبان برای درک مطالب - دهها دیکشنری و تست زبان - آموزش کامل مکالمه - آموزش کامل تلفظ - آموزش گرامر - آموزش کامل اصول و قوائد - آموزش درک مطلب به همراه کتاب با ترجمه فارسی -
موفقترین.محبوبترین و پر فروشترین مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی
سی و هشت سی دی + کتاب + جزوء + هزینه ارسال رایگان +گارانتی بدون سوال
18 سی دی : آموزش زبان بصورت سمعی و بصری شامل مجموعه کامل آموزش زبان FOLLOW ME فیلم به همراه متن و ترجمه فارسی . خودآموز زبان انگلیسی در منزل در قالب 60 درس از طریق نمایش گفتگو های دو طرفه امور روزمره در اجتماع ، شامل مکالمات در محیط منزل ، مجالس دوستانه ، جشن و مهمانی ، مسافرت و غیره به همراه نمایش جملات انگلیسی آموزش داده شده و... موثرترین روش آموزش زبان انگلیسی تولید شده بوسیله رادیو و تلویزیون BBC بعلاوه متن کامل گفتگو ها به همراه ترجمه فارسی بصورت کامل (کتاب آموزشی ) -
مجموعه کامل آموزش زبان HOW DO YOU DO فیلم به همراه متن . مشهور ترین مجموعه برای آموزش زبان انگلیسی آموزش سریع زبان انگلیسی شامل بیست و چهار مرحله اساسی و طبقه بندی شده - بیان و آموزش مکالمات مورد نیاز در مراکز و مکانهای مختلف - لهجه آموزشی در این فیلم ها آمریکایی - کانادایی می باشد و آموزش بصورت پرسش و پاسخ نیز در آن به کار رفته است به همراه متن کامل مکالمات به صورت فایل با تمرکز روی هر بخش و قرار گرفتن در همان محیط , آموزش زبان انگلیسی مخصوص همان محیط شروع می شود و شما همراه یک روبات انسان نما که هیچ چیز از انگلیسی نمی داند آموزش را آغاز خواهید نمود و....
مجموعه کامل آموزش زبان FAMILY ALBUM U.S.A فیلم به همراه متن گفتگو ها و ترجمه فارسی . محصولی از شرکت MAC MILAN آمریکا -آموزش مکالمات روزمره و اصطلاحات کوچه و بازار و تجاری مردم آمریکا بصورت نمایش اتفاقات اعضای چند خانواده و قرار گرفتن آنها در مکانها و شرایط مختلف بصورت فیلم با ارائه متن گفتگو ها و ترجمه کامل به زبان فارسی
بعلاوه : 11 سی دی : آموزش کامل مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا عالی . آموزش مکالمات روزمره چامسکی + آموزش انگلیسی در سفر + آموزش مکالمه در نود روز + آموزش زبان استریم لاین + آموزش زبان بوسیله اخبار و سخنرانی بصورت گویش انگلیسی و فارسی همزمان + ترجمه و گویش 1500 لغت کلیدی مکالمه زبان انگلیسی . آموزش لغت به لغت و جمله به جمله مکالمه و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی به فارسی . صدها مکالمه در تمامی زمینه ها و موقعیتهای مختلف با ترجمه جمله به جمله . آموزش زبان به روش آسان - مفید و ارزان . فراگیری زبان انگلیسی بر اساس روش استاد چامسکی . همراه با ترجمه فارسی لغت به لغت و ترجمه صوتی جمله به جمله از مبتدی تا عالی .
مناسب برای فراگیری مکالمه زبان . تقویت درک گفتگوهای رایج و درک مطالب فیلمهای انگلیسی و... آیا واقعا میخواهید مکالمه انگلیسی را بیاموزید ؟ به همان سادگی که فارسی صحبت میکنید بدون ترس و خجالت ! بدون نیاز به تمرین - خواندن و نوشتن - بدون نیاز به معلم . این روش بهترین و سریعترین و همچنین موفق ترین روش آموزش زبان انگلیسی در دنیاست .شما بعد از تهیه این مجموعه و شنیدن دروس آن طبق متد خاص به آن چه چیزی می آموزید ؟ و چه تغیری در زبان شما روی میدهد ؟ شما به راحتی فیلم های آمریکایی به زبان اصلی را خواهید فهمید .
شما به راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملا میتوانید ارتباط برقرار نمائید. احساس میکنید معجزه ای روی داده است . چیزی که بعد از سالها با کمترین هزینه محقق خواهد شد . به همراه آموزش مکالمه زبان در مکانها و موقعیتهای مختلف مسافرتی. به همراه ترجمه لغت به لغت و جمله به جمله به فارسی بصورت MP3 .
بعلاوه : 11 سی دی : لابراتوار آموزش زبان با کامپیوتر برای همه اعضای خانواده این لابراتوار ( آزمایشگاه ) بی نظیر از چهار بخش اصلی مجموعا روی یازده سی دی تشکیل شده است. آموزش زبان انگلیسی با روشی استاندار و جدید برای همه . بخش اول نرم افزار اصلاح لهجه به کمک کامپیوتر است . صدای شما برای واژه های استاندارد ضبط می شود و بانک موجود در نرم افزار مقایسه و نقص تلفظ شما را مشخص می نماید . بخش دوم درک مطلب انگلیسی است که در آن بر اساس هزار و پانصد واژه اساسی زبان دیالوگ های متعدد به لهجه آمریکایی و سرعت گویش قابل تنظیم برای شما پخش می شود و شما با تغییر سرعت و تقلید گویش ها می توانید ضمن درک مطلب سرعت ادراک خود را نیز افزایش دهید . بخش سوم نرم افزار روخوانی است که شما می توانید با خواندن متون استاندارد تلفظ صحیح خود را کامل کنید . بخش چهارم آموزش گرامر و نکات دستور زبان انگلیسی به زبان فارسی همراه حل نمونه های مختلف مثال و تست برای درک نکات گرامر ی زبان می باشد . با این مجموعه در کلیه آزمونها و مصاحبه ها یک انگلیسی زبان واقعی خواهید بود. به همراه دهها نرم افزار دیکشنری ترجمه لغات از انگلیسی به فارسی - از فارسی به انگلیسی و........ یک بار برای همیشه انگلیسی را بیاموزید و روان و بدون توقف صحبت کنید. به همراه آخرین ویرایش برنامه learn to speak english جهت آموزش و برقراری ارتباط دوطرفه برای مکالمه و خودآزمایی. بعلاوه مجموعه مولتی مدیای FACE2FACE برقرار کننده ارتباط دو طرفه جهت درک و فراگیری بهتر مفاهیم آموزشی .
دیگر لازم نیست وقت خود را در رفت و آمد بین آموزشگاهها هدر دهید.
با هزینه کمتر از دو ترم آموزشگاه فراگیری کامل زبان انگلیسی را برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید. با گذراندن این دوره جامع زبان انگلیسی می توانید با اطمینان و تسلط کامل در هر موقعیتی زبان انگلیسی را بفهمید و حرف بزنید.در پایان این دوره جامع شما می توانید کلیه احتیاجات زبانی خود را هنگام گفتگو - سفر - مطالعه - ترجمه - آزمون و... به طور کامل بر طرف نمائید . محتویات این بسته آموزشی : 40 ( چهل ) سی دی + کتاب + جزوء راهنما کد این مجموعه : XLE 100
قیمت این بسته ارزشمند
110000 تومان است که مبلغ 5000 تومان بابت پست به آن اضافه می گردد.

مشخصات شماره حساب بانک ملی : بنام احمد صالحی

شماره حساب : 0100892433006

شماره کارت : 6037991346475191

شبا : IR420170000000100892433006 بانک ملی - کد بانک 1454

سایت رسمی : www.xle.ir


[آموزش زبان انگلیسی][آموزش کامل زبان انگلیسی با روش اعجاب انگیز ایکس][ آموزش زبان انگلیسی][آموزش کامل مکالمه زبان][آموزش کامل گرامر زبان]

دانلود رزومه کاري و نمونه کارهاي اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود ليست قيمت اين اگهي ( فاقد لينک )
دانلود کليپ اين آگهي ( فاقد لينک ) دانلود مقاله ي اين آگهي ( فاقد لينک )
تاريخ به روز رساني ۲۷ مرداد ۹۸
تاريخ انقضا ۲۵ اردیبهشت ۹۳
کارشناس فروش 12
تعداد نمايش 620157
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar

شهر تهران

ستارخان روبروی برق آلستوم- خیابان کاشانی پور - پاساژ توحید واحد 85
77422883
علی نصرت
www.xle.ir
همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

همه چیز در مورد سولفات آلومینیوم

آیا می دانید سولفات آلومینیوم چه کارایی هایی دارد؟ سولفات آلومینیوم بسیار کاربردی و مفید است و می توان از آن در بسیاری از صنایع استفاده کرد. در مقالات قبل...(ادامه)

دستگاه قطعه شویی مدل TL

دستگاه قطعه شویی مدل TL

امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده م...(ادامه)

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

آشنایی با تولید واشر سیل القایی

همانطور که می دانید برای نگهداری از محتویات محصولات و محتویات از واشر سیل القایی استفاده می شود. واشر سیل القایی نوعی درپوش است که طی روندی خا...(ادامه)

کابل کواکسیال دیجیتال

کابل کواکسیال دیجیتال

بدون شک با مراجعه به مقالات موجود در سایت اطلاعات زیادی در مورد کابل کواکسیال و انواع آن به دست می آورید و در این مقاله می خواهیم شما را با...(ادامه)

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

مهم ترین مشخصات دستگاه قطعه شویی

آیا می دانید دستگاه قطعه شویی چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید دستگاه قطعه شویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های صنعتی است که برای ...(ادامه)

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دا...(ادامه)

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حرکات مختلف را به دقت کنترل نمایید. قاب های محافظ را...(ادامه)

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

آیا می دانید در هنگام انتخاب سقف شیبدار به چه نکاتی باید توجه کنید؟ نحوه انتخاب سقف شیبدار می تواند در نوع سازه شما بسیار موثر باشد.   در ...(ادامه)

آخرين آگهي هاي ارسالي گروه آموزشگاه زبان انگليسي

آموزش مکالمه زبان نصرت با متن دروس

stars برای ورود به سایت این آگهی کلیک کنید آموزش مکالمه زبان نصرت در 50 سی دی به همراه متن کامل د ...

شهر تهران

77422883

سه شنبه

۱۸ آذر ۹۳

تماس بگيريد
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: